![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-0412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-1412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-2412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-3412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-4412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-5412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-6412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-7412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-8412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-9412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-10412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-11412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-12412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-13412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-14412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-15412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-16412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-17412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-18412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-19412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-20412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-21412.jpg)
![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/nevruz-senligimizin-goruntuleri-22412.jpg)
Çoşkulu Nevruz kutlamamızdan görüntüler
28 Mart 2015 Cumartesi günü öncülüğünü İstanbul Türk Ocağı ile Bakırköy Türk Ocağı'nın ; Türksoy,Bakırköy Belediyesi ve 20 Stk'nın destek verdiği Nevruz Şenliği'mizin ikinci etkinliği halkımız tarafından büyük bir ilgiye mazhar olarak Bakırköy Leyla Gencer Opera ve Sanaf Merkezi'nde gerçekleştirilmiştir. Şenliğimizde Kazakistan, Kırgızistan, Karaçay-Balkar, Tataristan ve Türkiye ekipleri geleneksek müziklerini ve danslarını sunarak, gönüllerimizde ki Nevruz ateşini bir kez daha yakmışlardır.