![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/hatirli-hatiralar-hayrettin-nuhoglu-035.jpg)
Gençlik Kolumuzun düzenlediği "Hatırlı Hatıralar" etkinliğinde bu hafta ocağımızın üyesi değerli büyüğümüz Sn. Hayrettin Nuhoğlu konuğumuz olacaktır. Sohbetimize tüm dostlarımız davetlidir.
Tarih:02.12.2015, saat:18:00
Yer:İstanbul Türk Ocağı
Gençlik Kolumuzun düzenlediği "Hatırlı Hatıralar" etkinliğinde bu hafta ocağımızın üyesi değerli büyüğümüz Sn. Hayrettin Nuhoğlu konuğumuz olacaktır. Sohbetimize tüm dostlarımız davetlidir.
Tarih:02.12.2015, saat:18:00
Yer:İstanbul Türk Ocağı