![](kullanici/goruntu/bilgiler/resimler/icerikler/hatirli-hatiralar-bahattin-furuncuoglu-032.jpg)
Gençlik Kollarımızın düzenlediğı Hatırlı Hatıralar etkinliğinda bu hafta Ocağımız Yönetim Kurulu üyesi Sn. Bahattin Furuncuoğlu bizlerle birlikte olacaklar. Tüm dostlarımız davetlidir.
Yer: İstanbul Türk Ocağı
Tarih:25 Kasım Çarşamba
Saat:18:00
Gençlik Kollarımızın düzenlediğı Hatırlı Hatıralar etkinliğinda bu hafta Ocağımız Yönetim Kurulu üyesi Sn. Bahattin Furuncuoğlu bizlerle birlikte olacaklar. Tüm dostlarımız davetlidir.
Yer: İstanbul Türk Ocağı
Tarih:25 Kasım Çarşamba
Saat:18:00